نمایشگاه ملی مهارت -قائمشهر

مرکز آموزش فرهنگ و هنر 1 مازندران با حضور فعال و پویا در نمایشگاه ملی مهارت و اشتغال واقع در نمایشگاه بین المللی مازندران (قائمشهر) از تاریخ 5 الی 9 مرداد 94 به عنوان پربازدید ترین غرفه مورد توجه علاقمندان و بازدیدکنندگان محترم قرار گرفت. در غرفه دانشگاه آثاری از هنرهای تجسمی و عکاسی برگزیده گروهی از دانشجویان به نمایش درآمد و در خصوص زمینه های فعالیتهای آموزشی و کاربردی مربوط به رشته های دانشگاه توضیحات مجملی به مراجعین ارائه گردید. طی روزهای فعالیت نمایشگاه مسئولین و اساتید محترم دانشگاه ؛ جناب آقای رهنمون ، سرکار خانم دکتر مهربخش و آقایان احمدیان و حمزه نژاد و اساتید محترم گروه های هنری منجمله استاد معزز جناب آقای طاهرپور در محل غرفه حضور یافتند.

 

همچنین در روز سوم و چهارم برگزاری با هدیه رایگان طراحی زنده از چهره مددجویان عزیز تحت پوشش بهزیستی استان و سایر بازدیدکنندگان محترم توسط دانشجوی هنرمند خانم مهدیه مقیمی که همراه با اجرای زنده موسیقی توسط دانشجویان مرکز آموزش بود به همراه شاخه گل از ایشان استقبال گردید. این مراسم که با بازدید همزمان استاندار محترم و معاون محترم سیاسی و فرمانداران محترم قائمشهرو گلوگاه و سیمرغ و رییس محترم آموزش و پرورش قائمشهر و اعضای محترم شورای شهر ، مدیران کل محترم فنی و حرفه ای و ارشاد و مدیران محترم مراکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای توام بود مورد استقبال و تقدیر ویژه حاضرین قرار گرفت.

در برپایی این غرفه که با همکاری ویژه پرسنل مرکز آموزش ، خانم بزرگمهر و آقای دیندار همراه بود مسئولین محترم فنی و حرفه ای استان و مدیریتها و کارشناسان محترم آن ،  نایب رییس محترم شورای شهر قائمشهر و بویژه سرکار خانم ابراهیمی(ریاست محترم مرکز علمی کاربردی فنی حرفه ای استان) و جناب آقای رحیمی (مسئول محترم ارزشیابی فنی و حرفه ای استان ) و جناب آقای رشیدی  دانشگاه را مورد حمایت ویژه قرار دادند که از ایشان نیز با اهدای آثار دانشجویان هنرمند تقدیر بعمل آمد.

 

 

ورود به سامانه سجاد
 

تماس با ما

مازندران- ساری- میدان خزر- کیلومتر 6 جاده فرح آباد- مركز علمي كاربردي فرهنگ و هنر واحد 1 مازندران- کد پستی:19879-48161

تلفن تماس :33032768 & 33034356 - 11 98+

تماس با مديريت وبسايت : Webmaster@ FH1.ir